ONLINE REZERVASYON

Bizden Haberler

 • KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU

  Navet Taşımacılık Ulaştırma ve Turizm A.Ş. üyelik sistemiyle çalışan, turizm belgesi ile hizmet veren bir Türk kuruluşudur. Üyelerimiz çağrı merkezi üzerinden rezervasyon yaparak ulaşım hizmeti alırlar. Firmamıza ait bir aplikasyon yoktur. Dolayısıyla aplikasyon üzerinden anlık rezervasyon yapmak mümkün değildir. Bu şekilde hizmet veren şirketlerle de hali hazırda devam eden bir işbirliğimiz bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  Detaylı Bilgi
 • Baharın Keyfini Sürün Volume 3

  Tezmarin, Kosifler Oto ve Power FM işbirliği ile 27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde Kalamış Marina’da düzenlenen test seyir ve sürüş günlerine davetlisiniz.
  Kalamış Marina seferleri için 0532 136 2447 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
 • "Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Şenliği" Ulaşım Sponsoru Navette

  "Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Şenliği" Ulaşım Sponsoru Navette

  Detaylı Bilgi
 • Men’s Health, Navette ile Ferahlığa Yelken Açtı...

  Navette, hayatın içindeki tüm renklere, sevinçlere, heyecanlara, modaya, sakinliğe, hızlı yaşamaya, zamanla yarışanlara ve bir deniz ulaşımında daha fazlası ne varsa bunların hepsine ev sahipliği yapıyor. Yazı karşıladığımız bu günlerde ise Men’s Health, Navette ile özgürlüğünü kuşanıp Bosphorus’ta keyifli çekimler gerçekleştirdi...

  Detaylı Bilgi
 • Treandsetter İstanbul, Navette’i Keşfetti

  DENİZ SEYAHATLERİNİZ ARTIK DAHA KONFORLU

  Treandsetter İstanbul, Haziran 2014 sayısında, keyifli ve konforlu bir ulaşım ya da özel günlerinde unutulmayacak bir şeyler yapmak isteyenlere bizleri anlattı.

  Detaylı Bilgi
 • Marie Claire Travel, Haziran sayısında Navette’i anlattı...

  BOĞAZ NAVETTE İLE DAHA GÜZEL

  İstanbul’da bir yerden bir yere gitmekten keyif alabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? 2012 yılından beri hizmet veren Navette, hem zamandan hem de konforundan ödün vermeden seyahat etmeyi tercih edenleri İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtarmakla kalmıyor, özel günleri ayrıcalıklı...

  Detaylı Bilgi
 • İstanbul Boğazı’nda Görkemli Karşılama...

  Fransa Cumhurbaşkanı Sayın François Hollande, Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün daveti üzerine ve her iki ülke bakanlarının teşrifleriyle 22 yıllık aradan sonra ilk resmi ziyaretini gerçekleştirdi.

  Detaylı Bilgi
 • Ayrıcalıklı Loyalty Üyeliğinde Bir Yenilik...

  Navette ile yapmayı tercih ettiğiniz her bir seyahatinizden ayrı bir keyif almanızı sağlamak, daha fazla memnuniyet ve konforlu ulaşımın ayrıcalıklarını en hızlı şekilde sizlere sunabilmek için Navette Loyalty Membership Card artık hizmetinizde.
  BİZLER İÇİN ÖNCELİKLİSİNİZ...

  Detaylı Bilgi
 • Navette Deniz Ulaşımında Loyalty Üyelik Ayrıcalığı

  Ayrıcalıklı Loyalty Programımız, üyelerimize daha fazla mil, daha fazla keşif ve daha hızlı hizmet alma şansı sunuyor. İstanbul’u keşfetmenin ayrıcalığını yaşamak için loyalty@navet.com.tr mail adresimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
 • Yıldızlar Geçiti’nde Navette Farkı!

  Tezmarin ve Fer-Mas Oto’nun beraber gerçekleştirdiği tanıtım organizasyonunda Suada, Yıldızlar Geçiti’ne sahne oldu… MCY70, CNB76 ve Maserati’nin tanıtımının yapıldığı bu özel davete misafirler adaya Navette ile transfer edilme ayrıcalığını yaşadılar...

  Detaylı Bilgi
 • Navette, İstanbul’da Ulaşımda Konforu Sağlayacak!

  İstanbul’da yoğun trafik nedeniyle şehir içi ulaşıma çözüm getirmek amaçlı kurulan Navette, İstanbul’un kalbinde konforlu ve lüks bir seyahat imkanı sunuyor.

  Detaylı Bilgi www.denizdenhaber.com - 17.04.2013
  Navette, İstanbul’da Ulaşımda Konforu Sağlayacak!
 • Boğaz’da Tekne Servisi

  Navette, İstanbul’da denizden ulaşıma yepyeni bir nefes getiriyor, hem de dünya çapında yat ve tekne markası olan Beneteau’nun 2013 model tekneleriyle.

  Detaylı Bilgi Vatan Bizim Kahve - 02.03.2013
  Boğaz’da tekne servisi
 • İstanbul’da Deniz Ulaşımına Yeni Bir Soluk!

  Navette Taşımacılık, İstanbul’un yoğun trafiğinden bunalan, gün içinde işlerini aksatmak istemeyen ve şehrin güzelliklerini değerlendirmek isteyenler için hizmet vermeye başladı.

  Detaylı Bilgi www.denizhaber.com.tr - 18.02.2013
  İstanbul’da deniz ulaşımına yeni bir soluk!
 • Lüks Deniz Taksi Hizmeti Emrinizde

  Navet Taşımacılık ve Ulaştırma AŞ. tarafından başlayan kiralık lüks tekne hizmeti Beneteau marka teknelerle yapılıyor. Bir gün önceden rezervasyon yapıyorsunuz. Tekne sizi belli bir yerden alıyor.

  Detaylı Bilgi www.hurriyet.com.tr - 10.02.2013
  Türkler İtalyan stilini seviyor